برگزاری ۳ نمایشگاه صنایع غذایی، نوشیدنی‌ها و تجهیزات هتل و رستوران در اصفهان

ایسنا/اصفهان محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از پانزدهم تا هجدهم بهمن‌ماه ۱۳۹۹ میزبان سه نمایشگاه تخصصی همزمان است که در حوزه صنایع غذایی، نوشیدنی‌ها و تجهیزات هتل و رستوران طبقه‌بندی می‌شوند.

هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، دومین نمایشگاه تخصصی نوشیدنی‌های سرد و گرم و چهارمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات هتل، رستوران، فست‌فود و کافی‌شاپ به صورت همزمان از پانزدهم بهمن‌ماه در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان آغاز می‌شوند و تا هجدهم همین ماه برپا خواهند بود.

این سه نمایشگاه حدود ۱۲۰ شرکت را گرد هم جمع کرده‌اند تا توانمندی‌های خود را در حوزه‌های مختلف در معرض بازدید متخصصان، کارشناسان و فعالان حوزه‌های مرتبط با عناوین نمایشگاهی قرار دهند.

در هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی که ۵۲ شرکت را از استان‌های تهران، البرز، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، خراسان رضوی، اصفهان، همدان، آذربایجان غربی، چهارمحال و بختیاری، یزد، کرمان، مرکزی و بوشهر گرد هم جمع کرده است، محصولات، کالاها و خدمات فعالان حوزه تولید و فرآوری محصولات غذایی، ساخت ماشین‌آلات صنایع غذایی و چاپ و بسته‌بندی مواد غذایی به نمایش درمی‌آید.

به گزارش ایسنا، همزمان با این نمایشگاه، دومین نمایشگاه تخصصی قهوه و نوشیدنی‌ها و چهارمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات هتل، رستوران، فست‌فود و کافی‌شاپ برگزار می‌شود که توانمندی حدود ۷۰ شرکت را از استان‌های اصفهان، تهران، کرج، مازندران، خوزستان، یزد، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی به نمایش گذاشته است.

در این نمایشگاه، شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی، شرکت‌های تامین کننده تجهیزات هتل‌داری و ماشین‌آلات قنادی، دکوراسیون و تزئینات داخلی و مبلمان هتلی، لوازم و تجهیزات کافی‌شاپ و رستوران، شرکت‌های تولیدکننده چای و دمنوش، شرکت‌های تولیدکننده قهوه و مشتقات آن، شرکت‌های تولیدکننده آب‌میوه، کنسانتره و آب معدنی و شرکت‌های تولیدکننده ماشین‌آلات و صنایع وابسته این حوزه حضور دارند.

این سه نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و متخصصان، کارشناسان و فعالان حوزه‌های مرتبط با نمایشگاه می‌توانند از ساعت ۱۰ تا ۱۸ روزهای ۱۵ تا ۱۸ بهمن‌ماه به محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت مراجعه کنند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *