رییس جمهوری در جمع کشاورزان اهرم شهرستان تنگستان حضور یافت

آیت الله سید ابراهیم رئیسی ، رئیس جمهوری در ششمین سفر استانی خود به استان بوشهر سفر کرد و در ادامه این سفر یکروزه وارد شهرستان تنگستان شد و در جمع کشاورزان منطقه حاضر و پای درد و دل آنها نشست.

کشاورزان در این دیدار مشکلات و پیشنهادهای خود را به رییس‌جمهوری ارایه کردند.

رئیس جمهوری در جمع برخی از کشاورزان این منطقه گفت:بخش کشاورزی یکی از اولویت های اصلی توسعه بوشهر است و توسعه این بخش و نخیلات در کنار توجه به توسعه شیلات مورد تاکید دولت سیزدهم قرار دارد.
آیت الله رئیسی عنوان کرد: توسعه کسب و کارهای مرتبط با دریا و کشاورزی از مهمترین اولویت های دولت است.

آبرسانی به منطقه تنگستان و آبیاری نخلستان های اهرم از مشکلاتی بود که در دیدار با رئیس جمهوری از سوی کشاورزان مطرح شد.احداث سد برای آبیاری نخلستان های تنگستان از دیگر درخواست های کشاورزان این منطقه بود.

وزیر جهادکشاورزی و استاندار بوشهر نیز در این دیدار آخرین وضعیت پروژه های آبرسانی، به ویژه ساخت سد و خطوط انتقال آب را بیان کردند.

رییس جمهوری به همراه اعضای هیات دولت و در قالب ششمین سفر استانی دولت امروز جمعه وارد استان بوشهر شدند و در فرودگاه بین المللی استان مورد استقبال مسئولان قرار گرفتند.

آیت الله رئیسی در این سفر یکروزه از سوی وزیران نیرو، جهاد کشاورزی، نفت،اقتصاد و دارایی، راه و شهرسازی، معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده  ، معاون اجرایی رئیس جمهوری و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول ، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی ،  رئیس دفتر رئیس جمهوری همراهی می شود.

بازدید از شرکت صنعتی دریایی ایران ( صدرا)، منطقه ویژه اقتصادی و اسکله  شهید محلاتی و نخلستان های اهرم  از جمله برنامه هایی است که رئیس جمهوری پس از ورود به بوشهر انجام داده است.

شهرستان اهرم تنگستان در فاصله ۴۰ کیلومتری بوشهر قرار دارد.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *