وزیر جهاد کشاورزی حکم برکناری مدیر عامل شهرک‌های کشاورزی را صادر کرد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم کاظم خاوازی، وزیر جهاد در حکمی بدون اشاره به رفتن علی اشرف منصوری مدیرعامل قبلی شرکت شهرک های کشاورزی و طبق رسم معمول قدردانی از خدمات یک مقام مسئول تودیع شده، سید جمال سجادی پور را به سمت عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های کشاورزی منصوب کرد.

در بخشی از این حکم مدیرعامل جدید که در پایگاه وزارت جهاد کشاورزی منتشر شده، آمده است: به استناد صورتجلسه مورخ ۹۸/۱۱/۴ مجمع عمومی به طور فوق العاده شرکت شهرک‌های کشاورزی به موجب این حکم برای مدت دو سال به سمت عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های کشاورزی منصوب می‌شوید.

 

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

بنابراین گزارش بازگرداندن کشت و صنعت مغان به وزارت جهاد کشاورزی بعد از خصوصی سازی ناموفق به بخش خصوصی، حاشیه‌های زیادی  برای این شرکت دولتی ایجاد کرده بود.

بعد از بازپسگیری کشت و صنعت  بزرگ مغان به شرکت شهرک های کشاورزی، منصوری خود رئیس مجمع این مجموعه شد اما مدت زمان این ریاست بسیار کوتاه بود به طوری که اولین جلسه این مجمع هفته آخر دی ماه برگزار شد.

علی اشرف منصوری پیش از این، ریاست جهاد کشاورزی کرمانشاه و جهاد کشاورزی استان تهران را نیز بر عهده داشت که در  زمان رفتن وی از جهاد کشاورزی استان تهران نیز حاشیه های زیادی  وجود داشت.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *