وزیر کشور: امهال وام کشاورزان خسارت دیده در حاجی آباد هرمزگان اجرا شود

به گزارش ایرنا، احمد وحیدی روز پنجشنبه در نشست با  کشاورزان و گلخانه داران شهرستان حاجی آباد افزود: با پرداخت سود تسهیلات از سوی دولت، اصل وام با امهال سه ساله بدون جریمه توسط کشاورزان پرداخت شود.

وزیر کشور امروز پنجشبه به عنوان نماینده دولت در سفر رییس جمهور به حاجی آباد رفت و پس از حضور در گلزار شهدای این شهرستان ضمن ادای احترام و ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، به بررسی مسائل و مشکلات مردم این منطقه پرداخت.

بازدید از طرح های شاخص حاجی آباد و شرکت در نشست شورای اداری از دیگر برنامه های وزیر کشور به این شهرستان است.

آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهور کشورمان در چهاردهمین سفر استانی صبح پنجشنبه وارد فرودگاه بین المللی شهدای پرواز ۶۵۵ بندرعباس هرمزگان شد و مورد استقبال، نماینده ولی فقیه در هرمزگان، استاندار ، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استان قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، استاندار هرمزگان درخصوص سفر رییس جمهور به این استان گفت:۱۷ نفر از وزرا و معاونان رییس جمهور، آیت الله ابراهیم رییسی را در سفر ۲ روزه به هرمزگان همراهی می‌کنند.

 مهدی دوستی افزود: دیدار با خانواده شهدا و جمعی از اقشار مردم، حضور در نشست شورای اداری هرمزگان و بازدید از زیرساخت‌های استان از محورهای برنامه‌های سفر رییس دولت سیزدهم به هرمزگان است.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: همزمان با سفر رییس جمهور به هرمزگان، میز خدمت در همه دستگاه‌های اجرایی در بندرعباس برای پاسخگویی به درخواست های مردم راه‌اندازی شده است و کارشناسان استانداری هرمزگان و نهاد ریاست جمهوری درخواست‌های مردم را جمع‌آوری و بررسی می‌کنند.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *