دستگاه تسمه کش و بسته‌بندی

بسته‌بندی جزء لازم و ضروری یک محصول است که نگهداری محصول را از تولید تا مصرف بر عهده دارد.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام تهران صنعت، نکته حائز اهمیت بسته بندی انتخاب فناوری مناسب جهت بسته‌بندی و محافظت از محصول برای نگهداری، انتقال و توزیع، ذخیره، فروش و استفاده از آن است به‌گونه‌ای که از سویی کمترین آزار در حین تولید تا مصرف به محتوای محصول و از سوی دیگر به محیط‌ زیست وارد شود و هم‌چنین از نظر اقتصادی مقرون‌به‌صرفه باشد. دستگاه تسمه کش یکی از پرکاربردترین ابزارهای مورد استفاده در بسیاری از صنایع است که امروزه بسیاری از شرکت‌های داخلی و خارجی به دنبال طراحی انواع مختلفی از این محصول هستند. برای حمل کالاها و جلوگیری از خسارت نیاز به یک بسته‌بندی باکیفیت دارید. برای بسته‌بندی کالاهای خود باید از دستگاه‌های تسمه کش بسته‌بندی استفاده کنید. این دستگاه با ثابت کردن نقاط اتصال تسمه‌ها به دور یک کالا مانع از حرکت آن می‌شود؛ که هرکدام از آن‌ها فناوری خاص خود را دارا هستند.
صنایع بسته‌بندی دامنه گسترده‌ای دارد که باید بر اساس ویژگی‌های محصول خود و وزنی که داخل بسته‌بندی شما قرار می‌گیرد دستگاه تسمه کش خود را انتخاب کنید.
در ادامه به نکاتی که در خرید تسمه کش باید به آن توجه کنید می‌پردازیم:
–  داشتن وزن سبک و راحت در جابه‌جایی آن
– عملکرد و راندمان بسیار سریع
– کاربری آسان و بدون نیاز به کاربر متخصص
– گارانتی‌های بلندمدت و خدمات پس از فروش
– دارا بودن دفترچه راهنمای استفاده و نگهداری از دستگاه
– تناسب میان نوع دستگاه تسمه کش و جنس محصول مورد نظر
– توجه به لوازم جانبی مورد نیاز در تسمه کشی

علاوه بر مواردی که در بالا گفته شد، برای انتخاب بهترین و کارآمدترین دستگاه تسمهکش متناسب با نیاز خود در ابتدا باید با انواع این دستگاه‌ها و کاربرد آن‌ها اطلاعاتی را کسب کنید:
دستگاه‌های تسمه کش بر اساس ویژگی‌های مختلف به گروه‌های متعددی تقسیم می‌شوند
تسمه کش ها از نظر منبع انرژی
تسمه کش دستی
تسمه کش بادی (پنوماتیکی)
تسمه کش برقی
تسمه کش شارژی
ازنظر تسمه موردنیاز جهت تسمه کشی
تسمه کشهایی با تسمه پلاستیکی (تسمه pp تسمه pet)
تسمه کشهای با تسمه فلزی
به‌طور خلاصه به توضیح هرکدام از این تسمهکشها می‌پردازیم:
– تسمه کش بادی: این مدل از تسمه کشها با داشتن وزن بسیار سبک خود، مناسب برای جابه‌جایی بوده و می‌توان کالاها و اجسام بسیار بزرگ و حجیم را با آن‌ها بسته‌بندی نمود. همچنین امکان استفاده از تسمه‌های فلزی و پلاستیکی در این نوع از تسمه کش وجود دارد.

– تسمه کش برقی: از دیگر پرفروش‌ترین و بهترین مدل‌های تسمهکش می‌توان به مدل برقی آن (تسمه کش ترانسپک) اشاره کرد که این مدل نیز به دو گروه تقسیم‌بندی می‌شوند که عبارتند از تسمه کش برقی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک. یکی از مهم‌ترین و برجسته‌ترین ویژگی‌های این مدل از تسمه کش بالا بودن سرعت آن در هنگام بسته‌بندی می‌باشد و مدل‌های اتوماتیک آن نیز به هیچ کاربری نیازمند نمی‌باشد.
– تسمه کش دستی:  این دستگاه با نیرو مکانیکی فعالیت تسمه کشی را انجام می‌دهد و به همین خاطر نحوه استفاده از دستگاه تسمه کش دستی در مقایسه با دستگاه‌های دیگر بسته‌بندی بسیار ساده‌تر است. در بعضی از انواع این تسمهکش ها نیاز به انبر تسمه کش و بست فلزی نیز می‌باشد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت تسمه کش دستی فلزی و تسمه کش دستی پلاستیکی و تسمه کش های پنوماتیکی و برقی و … و همچنین قیمت دستگاه تسمه کش دست‌ دوم می‌توانید با کارشناسان شرکت تهران صنعت تماس بگیرید.
صنایع بسته‌بندی تهران صنعت
بزرگ‌ترین مرکز خدمات و تعمیر دستگاه تسمه کش در ایران
تهران، نارمک، خ سمنگان، خ براتی
۷۷۹۰۹۰۵۲ -۷۷۹۰۲۰۷۸ -۷۷۹۷۳۲۱۹    https://tspack.ir
انتهای رپرتاژ آگهی

منبع خبر: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *