چشم انداز هایدلبرگ؛افزایش اعتماد به نفس با وجود عدم اطمینان

چشم انداز هایدلبرگ؛افزایش اعتماد به نفس با وجود عدم اطمینان

پس از آنکه وضعیت سفارش در اواخر سال مالی گذشته بخصوص در چین بلکه در اروپا و آمریکای شمالی به طور فزاینده ای افزایش یافت ، هایدلبرگ حتی در مواجهه با عدم اطمینان پایدار پیرامون منفی ، با احتیاط نسبت به سال مالی ۲۰۲۱/۲۰۲۲ اطمینان دارد. تأثیر همه گیر COVID-19. این چشم انداز مثبت توسط انجمن صنعت VDMA مشترک است ، از آنجا که امیدهایی وجود دارد که وضعیت تجاری در آمریکای شمالی نیز شاهد یک روند پایدار باشد.

به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، در حالی که چاپ بسته بندی به سرعت به سطح قبل از بحران بازگشت و قرار است رشد بیشتری را تجربه کند ، بازیابی چاپ تبلیغاتی احتمالاً طولانی تر خواهد شد تا از تأثیر همه گیری بهبود یابد. در مجموع ، هایدلبرگ انتظار ندارد که هنوز حجم چاپ جهانی به طور کامل به سطح قبل از همه گیری برگردد. با توجه به اجرای سیستماتیک اقدامات استراتژیک در زمینه بسته بندی ، گسترش مدل های تجاری دیجیتالی و به ویژه رشد اقتصادی برنامه ریزی شده در چین ، هایدلبرگ از بهبود در این بازارهای فرعی بهره مند می شود و موقعیت بازار خود را بیشتر تقویت می کند. این چشم انداز مثبت با تأثیرات مثبت اقدامات کارآیی و تحول که از بهار سال ۲۰۲۰ آغاز شده ، پشتیبانی می شود که قبلاً قابل مشاهده بوده و قرار است افزایش یابد. حوزه های جدید تجاری مانند تحرک الکترونیکی نیز به رشد قابل توجهی ادامه می دهند و باعث افزایش ارزش شرکت می شوند ، حتی اگر فعلاً قادر به کمک قابل توجهی به فروش تلفیقی نباشند. با توجه به این ، در حال حاضر انتظار می رود که فروش در سال مالی ۲۰۲۱/۲۰۲۲ حداقل به ۲ میلیارد یورو برسد (سال قبل: ۱،۹۱۳ میلیون یورو).

از نظر EBITDA ، رشد فروش پیش بینی شده ، کاهش پایه هزینه و حذف هزینه های قابل توجه بازسازی با هزینه های بالاتر کارکنان و عدم بازگشت مجدد درآمد حاصل از بسته اقدامات مربوط به برنامه تحول جبران می شود. با این حال ، بخش قابل توجهی از درآمد حاصل از این رابطه در سال مالی ۲۰۲۰/۲۰۲۱ ، از جمله در سازماندهی مجدد برنامه های بازنشستگی شرکت و سود حاصل از فروش شرکت ، در حال حاضر با درآمد عملیاتی پایدار جایگزین خواهد شد. هایدلبرگ به عنوان بخشی از تمرکز خود بر تجارت اصلی سودآور ، انتظار دارد تا درآمد بیشتری از مدیریت دارایی را در سال مالی ۲۰۲۱/۲۰۲۲ بر اساس پروژه های در حال انجام ثبت کند. از آنجا که مقدار و زمان سود حاصل از معاملات برنامه ریزی شده هنوز با اطمینان منطقی قابل تخمین نیست ، حاشیه EBITDA در حال حاضر بین ۶ تا ۷ درصد پیش بینی شده است که بالاتر از سطح سال قبل است (حدود ۵.۰ درصد با احتساب نتیجه بازسازی). در نتیجه کاهش قابل توجه تعهدات مالی ، هایدلبرگ انتظار دارد که یک بهبود پایدار در نتیجه مالی خود و بر این اساس ، یک چرخش در نتیجه خالص خود پس از مالیات به رقم کمی مثبت برسد. انتظار می رود اهرم در سطح پایین ثبت شده در سال مالی ۲۰۲۰/۲۰۲۱ باقی بماند. یک چرخش در نتیجه خالص آن پس از مالیات به رقم کمی مثبت. انتظار می رود اهرم در سطح پایین ثبت شده در سال مالی ۲۰۲۰/۲۰۲۱ باقی بماند. یک چرخش در نتیجه خالص آن پس از مالیات به رقم کمی مثبت، انتظار می رود اهرم در سطح پایین ثبت شده در سال مالی ۲۰۲۰/۲۰۲۱ باقی بماند.

منبع: آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *